Evde Para Kazan

Sermayesiz E-Ticaret Nasıl Yapılır

Sermayesiz E-Ticaret Nasıl Yapılır

Tanıdık emekli olan birinin vasıtası ile şirket açmak
Bu sayede bağ-kur ödeme alternatifini elemiş olursunuz. Zaten normalde emekli olan kişi sağlık güvencesiyle emekli olduğu için artı bir bağ-kur primi ödemenize gerek yoktur. Emekli olan anneniz babanız veya çok yakın bir aile dostunuz, arkadaşınız olabilir. Onunla birlikte sadece şirket açılış masraflarını karşılayıp işlemleri yaparak şirket açabilir ve iş yeri sahibi olabilirsiniz.
Şirket açma sorumluluğu çok masraflı bir alternatif değildir. Çünkü başlangıçta bağ-kur primi ödemek size maddi açıdan çok büyük bir yük olabilir.
Trendyol’dan Satış Yapılabilir.
Trendyol’dan satış yapabilirsiniz dediğimde al sat yaparak çok büyük bir şeyler alıp stok yapmanıza, yüksek meblağlarda para harcamanıza gerek yok. Trendyol’da satış yapabilmek için tanıdık bir esnaftan yardım alabilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey esnaf tanıdık vasıtasıyla satmış olduğunuz ürünlere fatura kesimi yapmak olacaktır. Fatura kesme kısmında da vergi ödemesi veya herhangi bir masraf için bu kişiyi dâhil etmiyorsunuz. Birçok şeye zaten siz dâhil olacak ve katlanacaksınız. Satışlarınız gerçekleşip para kazanmaya başladığınızda bu tür masrafları karşılamayı zaten görev haline getireceksiniz. Bir nevi aylık fatura ödemek gibi düşünebilirsiniz. Asıl önemli olan satabileceğiniz ve piyasada gidebilecek ürünleri analiz edip satışa sunabilmeniz olmalıdır. Bunun için de insanlar en çok neye ihtiyaç duyar ya da bayanlar üzerinden düşünecek olursak giyim, toka, çorap vs. gibi ürünlere odaklanırsanız satışlarınız daha iyi hale gelecektir. Kısacası insanların ihtiyaçları doğrultusunda küçük şeyler satarak gelir elde edebilirsiniz. Yalnız; mutlaka ve mutlaka sattığınız her ürün başına fatura kesimi yapmanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede sadece Google reklamlarından gelir elde edilmektedir. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.